Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Tusz do drukarki HP 650

Pinterest LinkedIn Tumblr

Wybór odpowiedniego tuszu do drukarki to podstawa przeprowadzenia prawidłowego procesu drukowania. Każdy model urządzenia ma specjalnie dedykowany dla niego zestaw tuszy. Najwyższą jakość wydruków uzyskamy dzięki zastosowaniu odpowiedniego materiału drukującego.

Dlaczego warto używać oryginalnych tuszy do drukarki HP?

Przede wszystkim należy pamiętać, że zapewniając drukarce oryginalne elementy, mamy pewność, że cały proces drukowania w niczym nie będzie różnił się od tego przewidzianego przez producenta. Oryginalne tusze do drukarki HP 650 zapewniają przede wszystkim niski koszt drukowania ze względu na ich wydajność.

Co więcej, oryginalne kasety zapewniają szybkie, efektywne drukowanie, z najwyższą możliwą jakością. Zostało potwierdzone, że oryginalne tusze pozwalają wydrukować średnio 200% więcej stron niż kasety ponownie napełniane. To daje wynik ponad 200 stron A4 w kolorze i 360 stron dokumentu czarno-białego.

Klient korzystający z oferty HP ma zapewniony wyjątkowy poziom obsługi, serwisu i gwarancji. Oryginalny tusz zapewnia wydruk najwyższej jakości, w całości zgodny z zamysłem technicznym twórcy.

Tusz do drukarki HP 650 – specyfikacja

Wydajność tuszu o pojemności około 5 ml pozwala na zadruk mniej więcej 360 stron A4 tekstu. W przypadku, gdy chodzi o tusz kolorowy, liczba ta wynosi 200 stron A4 w kolorze.

Trójkolorowy tusz do drukarki HP 650 zapewnia wysoką jakość wydruku dokumentów oraz zdjęć, charakteryzujących się ostrą grafiką i żywymi kolorami. Pozwalają uzyskać wysoką głębię obrazu jednocześnie przy minimalnym użyciu użytego tuszu.

Symbol producenta dla tuszy do drukarek HP 650 to CZ102AE. Zgodność z drukarkami: Deskjet Ink Advantage 1015, 1515, 2515, 2545, 3515, 3545, 4645, 4515.

Chroń środowisko razem z tuszem do drukarki HP 650

Wybierając wyroby firmy HP, przyczyniasz się do pomocy naszej planecie. Ponad 4,7 miliarda plastikowych butelek zostało przetworzonych i ponownie wykorzystanych jako materiał do produkcji nowych i oryginalnych tuszy do drukarek.

Pomoc w recyklingu nic nie kosztuje; zamówione materiały, które umożliwiają zwrot, są w całości opłacone przez HP. Wszystkie zasoby, które są później używane w procesie recyklingu można znaleźć online na stronie producenta.

Przedstawiony proces zwrotu i recyklingu wykorzystanych materiałów eksploatacyjnych umożliwia klientom bezpłatny, łatwy zwrot zużytych oryginalnych kaset. Jest on całkowicie darmowy. Dzięki temu procesowi zużyte tusze do drukarek HP 650 zamiast trafić na wysypisko, są poddawane recyklingowi w sposób bezpieczny dla środowiska.

Więcej informacji znajdziesz na stronie tusz do drukarki hp 650.

Comments are closed.