Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Spraw, by Twój ogród lśnił nocą. Zobacz inteligentne oświetlenie w sklepie ePlafoniera

Pinterest LinkedIn Tumblr

Odpoczynek na świeżym powietrzu we własnym ogrodzie, to marzenie osób, które mają mieszkanie w bloku. Cisza i spokój, możliwość odpoczynku na tarasie lub w  basenie w upalne dni, jest jak dar od losu. Niektórzy wkładają w budowę oszczędności życia, aby móc, będąc już na emeryturze, mieszkać w takich warunkach. Piękny i zadbany ogród to zasługa nie tylko naszego wysiłku, ale również oświetlenia zewnętrznego, który pod osłoną nocy tworzy niesamowity klimat. Zobacz produkty, dostępne w sklepie ePlafoniera.

Dom i ogród w nowym świetle –  inteligentny system lamp zewnętrznych

Lampy zewnętrzne na https://eplafoniera.pl/ są łatwe w montazu i bezpieczne dla zwierząt oraz dzieci. Energooszczędne diody LED i inteligentny system sterowania, gwarantują długą żywotność lamp w Twoim ogrodzie. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości elementów użytych do produkcji, oświetlenie zewnętrzne wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem i nowinkami technicznymi. To między innymi czujnik ruchu, wyłącznik zmierzchowy, odbiornik radiowy, mostek WI-FI i wiele innych. Zaprojektowane tak, aby występował mały pobór prądu, powodującym tym samym oszczędność w rachunkach za energię. Wybierz styl, kolor i barwę światła i stwórz wymarzone oświetlenie w Twoim ogrodzie!

Oświetlenie ogrodowe 12v – do samodzielnego montażu

Szybkozłączne elementy montażowe, nie wymagają pomocy elektryka. Oświetlenie ogrodowe 12v to pewność, że jakość i bezpieczeństwo jest priorytetem. System inteligentny został zaprojektowany po to, aby funkcjonował na długie lata. Nieskończona ilość możliwości i kombinacji, pozwala na wykorzystanie akcesoriów zawartych w zestawie. Wybierz barwę i jakość światła według własnych potrzeb. Lampki dostępne są w barwie ciepłej, jak i zimnej. Za pomocą jednego przycisku możemy dokonać preferowanej zmiany. Taki inteligentny system oświetlenia zainstalujesz w swoim ogrodzie, jeśli skorzystasz z oferty sklepu ePlafoniera już dziś!

Comments are closed.