Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Nowoczesne parasole ogrodowe w naszej przestrzeni wypoczynkowej

Pinterest LinkedIn Tumblr

Szukając sposobów na oryginalne zaaranżowanie przestrzeni wypoczynkowej przy domu warto wybrać nie tylko odpowiednie meble ogrodowe, ale również parasole ogrodowe. Nowoczesne parasole diametralnie różnią się od produktów oferowanych przez producentów jeszcze dekadę temu – dzisiaj takie parasole zaskoczą nas pod wieloma względami. Jakie parasole ogrodowe wziąć pod uwagę podczas kupna?

Parasole ogrodowe z licznymi punktami regulacji

Parasole ogrodowe to dzisiaj świetne uzupełnienie przestrzeni wypoczynkowej w ogrodzie – mówią dekoratorzy i architekci. Taki dodatek nie tylko wpłynie na estetykę otoczenia, ale też znacząco podniesie poziom naszego komfortu. Parasole ogrodowe są konstruowane w taki sposób, aby możliwe było precyzyjnie ułożenie kąta padania cienia. Główna oś parasola to stelaż aluminiowy – tworzywo to jest zabezpieczone przed działaniem wilgoci, korozją. Na szczycie stelaża znajduje się czasza – jest ona stworzona z tkaniny poliestrowej, którą dodatkowo pokryto poliuretanem. W zależności od modelu czasza może być odchylana w jednej lub w dwóch płaszczyznach. Dodatkowo parasole są również obracane wokół ich własnej osi – umożliwia to osadzenie stelaża na ruchomej stopie.

Jakie meble wybrać pod parasol ogrodowy?

Parasole ogrodowe to pierwszy krok do zaaranżowania odpowiedniego miejsca wypoczynkowego – przekonują dekoratorzy. Kolejnym krokiem są odpowiednie meble. Szukając wysokiej klasy mebli warto zwrócić uwagę na meble technorattanowe, które odznaczają się zarówno lekkością, jak trwałością. Różnorodność elementów w każdej kolekcji pozwoli na wybranie mebli dopasowanych do naszych indywidualnych potrzeb. Meble technorattanowe sprawdzą się zarówno na balkonach, na tarasach czy w ogrodach i na werandach.

Comments are closed.