Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Komplet garnków – na co zwracać uwagę podczas kupna?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Jak zmienić oblicze naszej kuchni, aby codzienne przygotowanie posiłków było przyjemniejsze? Najlepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie nowoczesnych garnków – komplet garnków proponowany przez topowych producentów zaskoczy nas nie tylko ciekawym designem, ale też świetnymi parametrami technicznymi. 

Rozbudowany komplet garnków w naszej kuchni

Komplet garnków proponowany przez topowych producentów to dzisiaj idealne połączenie wysokiej jakości, świetnych parametrów technicznych oraz ciekawego wyglądu. Projektanci i producenci dokładają wszelkich starań, aby oferowane komplety zachwycały i umożliwiały realizowanie kulinarnych marzeń. Komplet garnków ze stali nierdzewnej to obecnie najchętniej wybierana opcja – garnki takie odznacza się wysoką trwałością. Stal nierdzewna 18/10 to tworzywo odporne na wysokie temperatury, odkształcanie czy na korozję – nawet po wielu latach użytkowania garnki stalowe zachowają doskonały wygląd. W dnach garnków tego typu znajdują się dyski – ich zadaniem jest poprawienie cyrkulacji ciepłego powietrza wewnątrz garnka, co bezpośrednio przekłada się na szybsze przygotowywanie potraw. Garnki dodatkowo uzupełniono o funkcjonalne dodatki: wewnętrzne miarki do odmierzania płynów oraz cedzaki czy lejki – mówią sprzedawcy ze sklepu gerlach.pl.

Patelnie dopasowane do potrzeb 

Komplet garnków może składać się z kilku lub kilkunastu elementów – nierzadko producent uzupełnia taką kolekcję o wysokiej jakości patelnię ceramiczną. Patelnie tego typu pozwolą nam na znacznie szybsze i zdrowsze smażenie ulubionych dań. Powłoki ceramiczne pozwalają na zmniejszenie ilości tłuszczu do smażenia, przez co nasze dania są mniej kaloryczne. Dodatkowo powłoki minimalizują ryzyko przywierania jedzenia do dna patelni. 

Comments are closed.