Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Dlaczego warto postawić na metodę żelową zdobienia paznokci?

Pinterest LinkedIn Tumblr

W dzisiejszych czasach panie przykładają ogromną wagę do swojego wyglądu zewnętrznego. Stylizacja, fryzura, makijaż oraz manicure warunkują nie tylko prezencję kobiety, ale także jej samopoczucie. By pogodzić dbanie o siebie z codziennymi obowiązkami panie chętnie decydują się na różnego rodzaju zabiegi trwale upiększające.

Kosmetyczka – najlepsza przyjaciółka kobiety

W dzisiejszych, zabieganych czasach mało kto ma możliwość, by pozwolić sobie na pielęgnacyjne rytuały każdego dnia, dlatego kobiety z przyjemnością oddają się w ręce specjalistów z branży beauty. Depilacja laserowa, koloryzacja sombre, makijaż permanentny, czy metoda żelowa zdobienia paznokci to tylko niektóre z damskich sposobów sposobów na to, by odrobinę wspomóc matkę naturę. Dzięki tego typu zabiegom panie codziennie mogą wyglądać fantastycznie, nie tracąc cennego czasu.

Na czym polega metoda żelowa zdobienia paznokci?

Dawniej w każdym kiosku czy osiedlowym sklepiku wielobranżowym można było dostać różnokolorowe lakiery, za pomocą których panie wykonywały manicure w zaciszu domowym. Dziś natomiast już niewiele kobiet praktykuje samodzielne malowanie paznokci. Panie zdecydowanie chętniej korzystają z usług manicurzystek, które zdobią płytkę różnymi technikami, między innymi bardzo popularną metodą żelową. Sposób ten polega na nałożeniu specjalnego preparatu na formę przyklejoną do paznokcia, a następnie utwardzeniu go w lampie UV. W efekcie otrzymuje się efekt wydłużenia oraz wzmocnienia naturalnej płytki.

Metoda żelowa zdobienia paznokci – dlaczego warto się na nią zdecydować?

Tradycyjny lakier schnie bardzo długo i utrzymuje się na płytce maksymalnie kilka dni. Paznokcie wykonane metodą żelową mogą natomiast cieszyć oczy nawet przez 3 tygodnie! Ponadto, mimo że jest to niezwykle trwała technika, płytka wbrew pozorom nie cierpi na tym zabiegu. Paznokcie wykonane metodą żelową, poza oczywistymi walorami praktycznymi, mają także ogromną estetyczną przewagę nad innymi sposobami stylizacji. Otóż prezentują się one naprawdę naturalnie.

Kobiety wprost uwielbiają dobrze wyglądać, nie zawsze jednak mogą pozwolić sobie na czasochłonny, precyzyjny makijaż, czy czekanie aż lakier na paznokciach wreszcie wyschnie. Dlatego też permanentne brwi, czy żelowe zdobienie płytki cieszą się rosnącą popularnością. Dzięki tego typu zabiegom kobiety mogą inwestować w siebie, równocześnie oszczędzając coś cenniejszego niż pieniądze – czas.

Więcej informacji znajdziesz na stronie paznokcie żelowe.

Comments are closed.