Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Dlaczego Befado kojarzy się wyłącznie z dziećmi?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Przeglądając na pierwszy rzut oka stronę marki Befado można odnieść wrażenie, że oferuje ona wyłącznie kolekcje ubrań dziecięcych. Jeśli jednak dokładniej spojrzy się na ofertę tej firmy okazuje się, że ma ona do zaoferowania odzież również dla wielu innych, potencjalnych odbiorców. Skąd się bierze ta rozbieżność?

Dziecięcy interfejs

Oferta firmy Befado jest „zamknięta” w dość specyficznym interfejsie użytkownika. Opiera się on wyłącznie na wyrazistych, przyjaźnie prezentujących się barwach, a także na dużych, czytelnych znakach i prostej konstrukcji strony. Co więcej, witryna ta zawiera mnóstwo odniesień do „dziecięcego targetu”, to jest zdjęcia dzieci, mnóstwo rysunków i treść zoptymalizowaną pod malucha.

Gdy jednak dokładniej wejdzie się w świat Befado, będzie można zauważyć znacznie więcej treści i to stworzonych pod kątem wielu innych grup potencjalnych odbiorców. Co więcej, w asortymencie sklepu można też znaleźć tematyczne obuwie Befado, które zostały wypuszczone przez inne, współpracujące z tym sklepem marki.

Przyjazne produkty

W skład kolekcji ubrań dziecięcych marki Befado wchodzi szereg produktów, które – dzięki swej specyficznej stylistyce – wydają się ukierunkowane na małe dzieci. To samo dotyczy zresztą obuwia i odzieży dla osób dorosłych, których gros zawiera szereg motywów związanych (bezpośrednio lub pośrednio) z dziećmi.

Można więc odnieść wrażenie, że obuwie Befado to tak naprawdę obuwie dziecięce. W rzeczywistości, sklep ten – mimo tak specyficznego interfejsu – jest stworzony głównie dla rodziców. Tak, można w nim znaleźć asortyment dziecięcy, ale oprócz niego znajduje się w nim również szereg produktów dla osób dorosłych. I nie tylko…

Poradnik rodzica, czyli Befado od strony merytorycznej

Co więcej, może się wydawać, że kolekcje ubrań dziecięcych marki Befado to tylko niewielka część z wszystkich funkcjonalności tego serwisu. Trzeba bowiem pamiętać, że jest to prawdziwa kopalnia wiedzy na temat wychowania malucha, a także zadbania o jego prawidłowy rozwój. Nawiasem mówiąc, jest to merytoryczna platforma, w przypadku której jedną z istotniejszych funkcji jest sprzedaż obuwia.

Podsumowując, marka Befado jest zupełnie inna od swych konkurentek. Jest to brand, który w szczególności stawia na ogólnie rozumianą merytorykę. Dzięki temu użytkownik serwisu może skorzystać z wielu interesujących porad, które – być może – przydadzą mu się w trakcie doboru optymalnego obuwia dziecięcego Befado. Mówiąc wprost: jest to strona stworzona przez rodziców i dla rodziców.

Więcej informacji znajdziesz na stronie kolekcje ubrań dziecięcych.

Comments are closed.