Ad
Ad
Ad
Zdrowie i uroda

Depilacja laserowa – wygoda i estetyka w jednym

Pinterest LinkedIn Tumblr

Depilacja laserem zapewnia gładką i wolną od owłosienia skórę do końca swojego życia. To bardzo wygodny zabieg, który oszczędzi w przyszłości czas na codzienne depilacje tradycyjnymi metodami, ale i nerwy. Chyba każda osoba choć raz doznała bólu zacięcia się podczas golenia, bądź wystąpienia niezręcznego zaczerwienia. Depilacja laserowa jest sposobem na te wszystkie problemy.

Jak przygotować się do zabiegu?

Depilacja laserowa to proces ogólnie mówiąc bardzo bezpieczny i bezinwazyjny. Jednak aby tak się stało należy przestrzegać kilku fundamentalnych zasad postępowania przed i po zabiegu. Przede wszystkim wszystko zaczyna się od wywiadu, w którym pracownik salonu informuje daną osobę o przeciwwskazaniach upewniając się, że nie należy ona do grupy ryzyka. Jeżeli posiada cukrzycę, karmi piersią, jest w ciąży, przyjmuje leki fototoksyczne czy posiada choroby skóry to zabieg powinien zostać odłożony w czasie. 

Po pozytywnym przejściu wywiadu klient poznaje instrukcję co do postępowania przed i po zabiegowego. Panuje zakaz ekspozycji depilowanego miejsca skóry na promieniowanie słoneczne, a gdy jest taka konieczność(choćby przemieszczanie się do miejsca pracy) to poleca się stosowanie kremów z wysokim filtrem UV. Wszystkie drażniące kosmetyki jak peelingi czy kremy powinny również zostać odłożone na minimum 3 tygodnie. Podczas codziennej pielęgnacji po zabiegu powinno stosować się miękkie ręczniki aby dodatkowo nie podrażniać skóry. 

Zobacz również: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-bialystok/

W przypadku wystąpienia obrzęku lub zaczerwienienia bezpośrednio po zabiegu nie ma co się martwić – powinno przejść w przeciągu kilku godzin. Choć w dzisiejszych czasach, gdzie technologia ruszyła do przodu spotkać można bardzo profesjonalne lasery posiadające wbudowane komponenty  chłodzące, dlatego te skutki uboczne występują coraz rzadziej. 

Depilacja laserowa Białystok

Białystok to jedno z największych miast w Polsce – stąd nie powinno dziwić skupisko dobrym salonów depilacyjnych w tym miejscu. Znajdują się tu profesjonalne miejsca, z których jednymi z najlepszych są salony depilacja.pl. 

Comments are closed.