Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Czy szafy na zamówienie zmienią nasze otoczenie na lepsze?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Systemy przechowywania – szafy, komody czy regały – to niezwykle istotny element aranżowania wnętrza domu czy mieszkania. Szukając funkcjonalnych produktów, które stworzone zostaną o naszych wnętrzach warto postawić na szafy na zamówienie – eleganckie szafy tego typu to idealne rozwiązanie, kiedy pragniemy optymalnie wykorzystać przestrzeń naszego domu.

Dlaczego szafy na zamówienie cieszą się takim zainteresowaniem?

Szafy na zamówienie to meble, które idealnie wpisują się w dzisiejsze potrzeby – mówią sprzedawcy w sklepie Rega Meble z Bielska-Białej, firmy specjalizującej się w szafach na wymiar. Szafy tego typu tworzone są na indywidualne zamówienia, a więc proces tworzenia w całości opiera się na konkretnych oczekiwaniach klienta. Decydując się na szafy na zamówienie możemy być pewni, że finalny produkt będzie spełniał nasze oczekiwania, gdyż to my sami wybieramy zarówno materiały jak i akcesoria oraz decydujemy o tym, jak szafa wyglądać będzie wewnątrz. Nasza szafa może być wykonana zarówno z płyt meblowych, płyt drewnopochodnych, litego drewna, płyt fornirowanych. Zaskoczy również szeroki wybór materiałów wykończeniowych: stosowane są laminaty, akryle, lustra, fronty dekoracyjne, elementy lakierowane. 

Atuty szafy na zamówienie

Wśród licznych atutów mebli na zamówienie warto wymienić tu przede wszystkim maksymalne wykorzystanie przestrzeni: szafy na zamówienie tworzone są zazwyczaj w problematycznych wnękach, co daje możliwość wykorzystania przestrzeni także pod sufitem. W ten sposób zyskujemy znacznie więcej miejsca na przechowywanie ubrań, pościeli, drobiazgów. Wnętrze szafy może być w całości zaprojektowane przez nas – my zadecydujemy o tym, gdzie znajdować się będą półki, szuflady czy drążki do wieszania wieszaków. Możemy też zadecydować o stworzeniu wewnętrznego oświetlenia szafy. 

Comments are closed.