Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Bujak ogrodowy – oryginalny mebel w strefie wypoczynkowej

Pinterest LinkedIn Tumblr

Wśród wielu mebli ogrodowych bujak ogrodowy cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Meble takie nie tylko gwarantują nam wygodę, ale wyróżniają też nasz taras czy ogród na tle innych przestrzeni wypoczynkowych. Bujak ogrodowy sprawi, że wypoczynek będzie jeszcze przyjemniejszy, a nasi bliscy chętnie spędzać będą czas blisko zieleni. 

Jak zaprojektowany jest bujak ogrodowy?

Bujak ogrodowy to jedna z wielu propozycji, którą znajdziemy w kompletach technorattanowych. Może być on samodzielnym meblem w naszym ogrodzie, może być też elementem większego zestawu. Bujak ogrodowy jest produktem zaprojektowanym z myślą o wygodzie i trwałości: projektanci zastosowali wysokiej jakości materiały i tworzywa, które nie odkształcają się, nie są podatne na działanie zmiennych warunków ogrodowych. Bujak ogrodowy to mebel, w którym siedzisko umieszczone jest wewnątrz obszernego kokonu. Użytkownik chroniony jest podczas odpoczynku zarówno przed silnym promieniowaniem słonecznym, jak i przed podmuchami wiatru. Wewnątrz kokonu umieścić możemy wygodne siedzisko, poduszki i pledy, aby jeszcze bardziej podnieść nasz komfort. Kokon zawieszony jest nad ziemią – oznacza to, że możemy swobodnie bujać w obłokach. 

Konstrukcja bujaka ogrodowego – jakie tworzywa zostały wykorzystane?

Konstrukcja mebla technorattanowego jakim jest bujak ogrodowy oparta jest na stabilnym stelażu z aluminium. Tworzywo to malowane jest proszkowo, przez co zabezpieczone zostało przed działaniem wilgoci oraz korozją. Zastosowanie aluminium ma jeszcze jedną zaletę: tworzywo to jest niezwykle lekkie, przez co podnoszenie czy przenoszenie mebla nie sprawi problemów. Wierzch bujaka pokrywa plecionka technorattanowa, odznaczająca się wysoką odpornością na uszkodzenia i ścieranie. 

Comments are closed.